Історія створення закладу

До складу сільської ради входить 4 населені пункти:

— с-ще Черняхівське, — с. Двірківщина, —с- ще Кайнари, —с. Воронівщина.

Хутір Двірка був заснований у 1711 році багатим козаком Двірком. Звідси і пішла назва хутору, а згодом і села Двірківщина.

/Files/images/стара школа.png1912 року на хуторі Двірківщина відкрито початкову школу, яка існувала до 1989 року (приміщення відреставроване і збереглося до цього часу).

ЇЇ було підпорядковано Яготинській восьмирічній школі №1. Завідувала освітнім закладом Ольга Миколаївна Янчук.

З 1980 до 1989 року школою керували Зінаїда Іванівна Калініченко та Наталя Миколаївна Гирич.

1989-го року школу реорганізували у восьмирічну, директором якої було призначено Григорія Павловича Козирєва, поруч з яким був молодий педагогічний колектив - юні, завзяті, беручкі: Ольга Іванівна Лінчук, Ніна Іванівна Маннік, Леся Петрівна Розум, Валентин Валентинович Пономаренко, Віктор Данилович Воловик, Іван Олексійович Ліснянський, Володимир Михайлович Баля, Ірина Олександрівна Волобоєва.

/Files/images/школа.jpgУ 1990 році було збудоване нове приміщення середньої школи, в якій навчаютья учні із сіл Двірківщина, Воронівщина, село Кайнари та селище Черняхівське.

У зв’язку з малим контингентом учнів у 1997 році школа знову стала дев’ятирічкою. Завдяки ВАТ «Яготинське»( керівник Виштак Валерій Сафронович) навчання учнів 10-11 класів було організоване на спонсорських засадах.

У 1998 році школі знову надано статус середньої.

Кол-во просмотров: 163

Комментарии